Cinsel Sorunlar

CİNSEL İŞLEV BOZUKLUĞU

Cinsel işlev bozukluğu, libidonun azalması veya cinsel ilişki isteğinin azalması olarak tanımlanabilir. Temelde altta yatan sebep cinsel ilişkiden alınan hazzın azalmasıdır. Cinsel hazzı etkileyen temel unsurlar cinsel organları beyine bağlayan sinir duyusu ve sinir dallarıdır. Sinir duyusunun bozulması veya aksaması nedeniyle cinsel organların uyarılma eşikleri yükselir. Kişi geç ve zor uyarılabilir seviyeye gelir. Bunun yanında cinsel ilişki esnasında alınan haz zayıf veya hiç yoktur. Cinsel hazzın azalması yeterli sertleşmeyi bozabilmektedir veya erken boşalma ile belirti verebilmektedir. Cinsel ilişkinin kalite ve  sayısının azalması ile sorun bir paradigma olarak kendini sürekli tekrarlamaktadır. Bu süreçte alınan ilaç veya afrodizyak etkisi olan besin katkıları cinsel işlev bozukluğuna sebep olan sorunu ortadan kaldırmadığı için kısa ve geçici çözüm üretmektedir. Ancak sorun devam ettiği için bir süre sonra ilaçlar yetersiz kalmaktadır. sorun çığ gibi büyümektedir.

subluxation-chart

drkamilteker.com

Oysa altta yatan sebebin doğru teşhis edilmesi ve yeterli tedavi edilmesi ile cinsel işlev bozukluğunun kalıcı olarak iyileşmesi mümkündür: Dr. Kamil Teker Yöntemi ile…

iktidarsızlık

drkamilteker.com

Dr. Kamil Teker Yöntemi ile omurgadaki fonksiyon kusurları bertaraf edilmektedir. Düzgün ve verimli fonksiyon gören omurga ile beyin-organ iletişimi eksiksiz çalışmaktadır. Tedavi öncesi hastanın tüm görüntülemeleri (röntgen, MR, CT vb.) ve laboratuvar sonuçları ile klinik değerlendirme yapılır.

İlk başlangıç adımı duruş bozukluklarının tespit edilmesi ve düzeltilmesi için yapılacak uygulamalarla postural denge ideal sınırlar içine getirilir.

Omurgadaki biyo-mekanik sıkıntılara bağlı olarak gelişen cinsel işlev bozukluklarında; cinsel organların duyusunu alan omurga bölgesindeki omurlar arası kayma veya hizalanma kusurlarının düzeltilmesi için manuel terapi teknikleri kullanılmaktadır. Omurlar arası esneklik ve uyum sağlandıktan sonra omurlar arası eklemden çıkan spinal sinirler üzerindeki gerilim normal seviyeye iner.

Bunun yanında omurga sağlıklı düzene getirildikten sonra sorunlu bölgenin çevresindeki yumuşak dokunun yenilenmesi için yenileyici enjeksiyon tedavisi ek olarak verilir. Yumuşak dokudaki gerilim ve basıncın azaltılması sonucu sinir duyusu üzerindeki çevre yumuşak dokunun gerilim etkisi normal seviyeye getirilir.

cinsel duyu

drkamilteker.com

Etkin ve düzgün çalışan sinir duyusu ile organ fonksiyon kusurları iyileştirilir: ilaçsız ve ameliyatsız…

Dr. Kamil Teker Yöntemi ile cinsel fonksiyon bozukluğu rahatsızlığından kurtulabilirsiniz.

1748-7161-4-24-8-l                                 penis-sympathetic-system-2